Producenci
Upoważnienie MEN
Upoważnienie MKiDN

Satin Gold

Zeszyt A5 Interdruk Satin Gold 80-kartkowy w kratkę - różne wzory okładek

Zeszyt A5 Interdruk Satin Gold 80-kartkowy w kratkę - różne wzory okładek
Zeszyt A5 Interdruk Satin Gold 80-kartkowy w kratkę - różne wzory okładek

Zeszyt A5 Interdruk serii Satin Gold w miękkiej oprawie 80-kartkowy

Zeszyt w kratkę jest przeznaczony do większości przedmiotów szkolnych. Zeszyty są bardzo dobrze wykonane i mają świetne wzornictwo. Świetna okładka, a także bardzo dobrej jakości papier dają bezpieczeństwo i estetykę naszych zapisków.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1-3 dni

Cena:

5,12 zł

szt.

Zeszyt A5 Interdruk Satin Gold 80-kartkowy w szerokie linie - różne wzory okładek

Zeszyt A5 Interdruk Satin Gold 80-kartkowy w szerokie linie - różne wzory okładek
Zeszyt A5 Interdruk Satin Gold 80-kartkowy w szerokie linie - różne wzory okładek

Zeszyt w formacie A5 Interdruk serii Satin Gold w miękkiej oprawie 80-kartkowy

Zeszyty są bardzo dobrze wykonane i mają świetne wzornictwo. Świetna okładka, a także bardzo dobrej jakości papier dają bezpieczeństwo i estetykę naszych zapisków.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1-3 dni

Cena:

5,12 zł

szt.

Zeszyt A5 Interdruk Satin Gold 96-kartkowy w kratkę - różne wzory okładek

Zeszyt A5 Interdruk Satin Gold 96-kartkowy w kratkę - różne wzory okładek
Zeszyt A5 Interdruk Satin Gold 96-kartkowy w kratkę - różne wzory okładek

Zeszyt A5 Interdruk Satin Gold w miękkiej oprawie 96-kartkowy

Zeszyt w kratkę jest przeznaczony do większości przedmiotów szkolnych. Zeszyty są bardzo dobrze wykonane i mają świetne wzornictwo. Świetna okładka, a także bardzo dobrej jakości papier dają bezpieczeństwo i estetykę naszych zapisków.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1-3 dni

Cena:

5,53 zł

szt.

Zeszyt B5 Interdruk Satin Gold 80-kartkowy w kratkę

Zeszyt B5 Interdruk Satin Gold 80-kartkowy w kratkę
Zeszyt B5 Interdruk Satin Gold 80-kartkowy w kratkę

Zeszyt B5 Interdruk Satin Gold w miękkiej oprawie 80-kartkowy

Zeszyt w kratkę jest przeznaczony do większości przedmiotów szkolnych. Zeszyty są bardzo dobrze wykonane i mają świetne wzornictwo. Świetna okładka, a także bardzo dobrej jakości papier dają bezpieczeństwo i estetykę naszych zapisków.

Dostępność: w magazynie

Wysyłka w: 1-3 dni

Cena:

8,79 zł

szt.

Rafia ozdobna Interdruk Satin Gold 20 mb - różne kolory

Rafia ozdobna Interdruk Satin Gold 20 mb - różne kolory
Rafia ozdobna Interdruk Satin Gold 20 mb - różne kolory

Ozdobna rafia w 4 kolorach - 20 mb - Interdruk Satin Gold

Rafia na szpulce do pakowania i ozdabiania prezentów oraz wnętrz, scrapbookingu. Umożliwia tworzenie kolorowych dekoracji. Dostępne 4 kolory, długość 20 m.

Dostępność: w magazynie

Wysyłka w: 1-3 dni

Cena:

6,37 zł

szt.

Sznurek ozdobny Interdruk Satin Gold 20 mb - różne kolory

Sznurek ozdobny Interdruk Satin Gold 20 mb - różne kolory
Sznurek ozdobny Interdruk Satin Gold 20 mb - różne kolory

Ozdobny sznurek w 4 kolorach - 20 mb - Interdruk Satin Gold

Sznurek na szpulce do pakowania i ozdabiania prezentów oraz wnętrz, scrapbookingu. Umożliwia tworzenie kolorowych dekoracji. Dostępne 4 kolory, długość 20 m.

Dostępność: w magazynie

Wysyłka w: 1-3 dni

Cena:

5,07 zł

szt.

Zestaw do pakowania prezentów Interdruk Satin Gold - wstążki

Zestaw do pakowania prezentów Interdruk Satin Gold - wstążki
Zestaw do pakowania prezentów Interdruk Satin Gold - wstążki

Ozdobne wstążki w 4 kolorach do ozdabiania prezentów i wnętrz, do scrapbookingu i zajęć kreatywnych

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1-3 dni

Cena:

4,56 zł

szt.

Blok kreatywny z motywami i naklejkami Interdruk Satin Gold A4

Blok kreatywny z motywami i naklejkami Interdruk Satin Gold A4
Blok kreatywny z motywami i naklejkami Interdruk Satin Gold A4

Kreatywny blok z motywami do scrapbookingu i dekoracji

Oryginalna kompozycja dwóch rodzajów papieru w zharmonizowanej kolorystyce. Idealnie sprawdzi się w różnych pracach plastycznych, umożliwiając wykonanie własnych zaproszeń i kartek okolicznościowych, dyplomów, etykiet, karnetów, pudełek, ozdób czy scrapbookingu.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1-3 dni

Cena:

12,04 zł

szt.

Zeszyt A5 Interdruk Satin Gold 60-kartkowy w kratkę - różne wzory okładek

Zeszyt A5 Interdruk Satin Gold 60-kartkowy w kratkę - różne wzory okładek
Zeszyt A5 Interdruk Satin Gold 60-kartkowy w kratkę - różne wzory okładek

Zeszyt w formacie A5 Interdruk serii Satin Gold 60-kartkowy w miękkiej oprawie

Zeszyt w kratkę jest przeznaczony do większości przedmiotów szkolnych. Zeszyty są bardzo dobrze wykonane i mają świetne wzornictwo. Świetna okładka, a także bardzo dobrej jakości papier dają bezpieczeństwo i estetykę naszych zapisków.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1-3 dni

Cena:

3,58 zł

szt.

Długopis wymazywalny (ścieralny) Interdruk Satin Gold - NIEBIESKI - różne kolory obudowy

Długopis wymazywalny (ścieralny) Interdruk Satin Gold - NIEBIESKI - różne kolory obudowy
Długopis wymazywalny (ścieralny) Interdruk Satin Gold - NIEBIESKI - różne kolory obudowy

Ścieralny długopis Interdruk serii Satin Gold o grubości linii pisania 0,5 mm i niebieskim kolorze tuszu

Funkcjonalny i stylowy długopis ścieralny. Zamykany na skuwkę. Obustronnie zakończony gumką, która umożliwia szybką i estetyczną korektę napisanego tekstu, bez użycia korektora czy przekreślania. Subtelne, złote detale na obudowie.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1-3 dni

Cena:

3,30 zł

szt.

Naklejki na zeszyty / książki Interdruk Satin Gold 40 x 75mm - 9 sztuk

Naklejki na zeszyty / książki Interdruk Satin Gold 40 x 75mm - 9 sztuk
Naklejki na zeszyty / książki Interdruk Satin Gold 40 x 75mm - 9 sztuk

Nalepki na zeszyty / książki / przetwory Interdruk seria Satin Gold

Podpisane - nie zaginie!

Zestaw 9 naklejek na zeszyty ozdobionych ramkami w różnych kolorach z motywami uroczych zwierzaków. Naklejki pozwalają na dokładne opisanie zeszytów szkolnych, dzięki czemu unikniemy pomyłek przy pakowaniu plecaka do szkoły.

Dostępność: w magazynie

Wysyłka w: 1-3 dni

Cena:

2,60 zł

szt.

Zeszyt A5 Interdruk Satin Gold 60-kartkowy w kratkę - różne wzory okładek

Zeszyt A5 Interdruk Satin Gold 60-kartkowy w kratkę - różne wzory okładek
Zeszyt A5 Interdruk Satin Gold 60-kartkowy w kratkę - różne wzory okładek

Zeszyt w formacie A5 Interdruk serii Satin Gold 60-kartkowy w miękkiej oprawie

Zeszyt w kratkę jest przeznaczony do większości przedmiotów szkolnych. Zeszyty są bardzo dobrze wykonane i mają świetne wzornictwo. Świetna okładka, a także bardzo dobrej jakości papier dają bezpieczeństwo i estetykę naszych zapisków.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1-3 dni

Cena:

3,72 zł

szt.

Segregator Interdruk Satin Gold Cards A4 75mm

Segregator Interdruk Satin Gold Cards A4 75mm
Segregator Interdruk Satin Gold Cards A4 75mm

Segregator z metalową dźwignią w formacie A4 szerokość grzbietu 75 mm

Wyposażony w 2 ringi oraz dźwignię z dociskaczem. Bez etykiety grzbietowej, doskonale chroni dokumenty, elegancki, sprawdzi się również przy przechowywaniu dokumentów w domu.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1-3 dni

Cena:

15,02 zł

szt.

Segregator Interdruk Satin Gold Wild A4 75mm

Segregator Interdruk Satin Gold Wild A4 75mm
Segregator Interdruk Satin Gold Wild A4 75mm

Segregator z metalową dźwignią w formacie A4 szerokość grzbietu 75 mm

Wyposażony w 2 ringi oraz dźwignię z dociskaczem. Bez etykiety grzbietowej, doskonale chroni dokumenty, elegancki, sprawdzi się również przy przechowywaniu dokumentów w domu.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1-3 dni

Cena:

15,02 zł

szt.

Segregator Interdruk Satin Gold Dots A4 75mm

Segregator Interdruk Satin Gold Dots A4 75mm
Segregator Interdruk Satin Gold Dots A4 75mm

Segregator z metalową dźwignią w formacie A4 szerokość grzbietu 75 mm

Wyposażony w 2 ringi oraz dźwignię z dociskaczem. Bez etykiety grzbietowej, doskonale chroni dokumenty, elegancki, sprawdzi się również przy przechowywaniu dokumentów w domu.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 1-3 dni

Cena:

15,02 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl